Masz problem z chrapiącym mężem, a może żona w nocy nie daje spać ?

 

Gwarantujemy idealne rozwiązanie dla obu stron.

 

OCHRONNIKI SŁUCHU. Ich główną zaletą jest indywidualne dopasowanie do ucha pacjenta. Wykonane na podstawie wycisku ucha. Sprawią, że poczujesz najwyższy komfort . Są tak dyskretne i wygodne, że po pewnym czasie zapomnisz, że masz je założone. Ich niewielki rozmiar nie powoduje dyskomfortu podczas spania, nawet na boku. Skutecznie tłumią hałas, przepuszczając przy tym tylko niektóre dźwięki, jak dzwonek budzika. Bardzo dobrze sprawdzają się również dla osób często podróżujących, pragnących chwili wyciszenia podczas lotu samolotem, czy też podróży pociągiem. Sprawdzają się również na co dzień.

 

OCHRONNIKI ANTYWODNE- wodoszczelne ochronniki do uszu powstały specjalnie po to, aby uniknąć nawracających problemów zapalenia ucha po basenie czy fryzjerze. Pomagają w pełni relaksować się podczas pływania bez obawy, że woda dostanie się do kanału słuchowego. Przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które mają problem z zalewaniem uszu wodą na basenie.

 

OCHRONNIKI ANTYHAŁASOWE -REWELACYJNE do pracy w hałasie, gdzie występuje duże natężenie hałasu . Komfortowe wielogodzinne użytkowanie i potrzeba komunikacji z drugą osobą bez potrzeby wyjmowania wkładek przeciwhałasowych. Aktywne Ochronniki Słuchu reagują automatycznie na gwałtowne skoki natężenia hałasu tzw. impulsy . Tego rodzaju aktywne ochronniki słuchu są idealnym rozwiązaniem dla osób, które przebywają lub pracują w miejscach, gdzie od czasu do czasu dochodzi do nagłego, bardzo wysokiego skoku natężenia dźwięku.

 

OCHRONNIKI MOTO-Jazda na motorze ,crossie, quadzie to przyjemność , ale również wielkie ryzyko dla naszego słuchu. Nasz słuch narażony jest na bardzo duży hałas , szkodliwe działanie szumu i wiatru, który jest bardzo niebezpieczny. Świetna zabawa i bezpieczeństwo naszego słuchu.

 

OCHRONNIKI DLA MUZYKÓW-stworzone zostały z myślą o muzykach, inżynierach dźwięku, członkach orkiestr symfonicznych, aktorach, prezenterach lub innych osób przebywających w strefie podwyższonego hałasu, dla których słuch jest jednym z podstawowych narzędzi pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ochronników osoby indywidualne jak i FIRMY które chcą zadbać o słuch swoich pracowników.

Ochronniki słuchu.

27 kwietnia 2021

x

© 2019 created with Loobinoo

Rejestracja telefoniczna: +48 665 934 545

Resjestracja on line: sluch_medik@o2.pl

Protetyka Słuchu

Honorata Sławska