PRACUJEMY !

Spełniamy wszystkie standardy sanitarne, stajemy na wysokości zadania dla naszych pacjentów !


 

Od niedawna jako jedyni w rejonie oferujemy następujące badania słuchu :

Audiometria impendacyjna, tzw. tympranometria

Badanie oceniające stan ucha środkowego. Pozwala zdiagnozować wiele jednostek chorobowych ucha środkowego. Nie wymaga reakcji pacjenta. Przydatne jako badanie do zdiagnozowania zarówno dorosłych jak i dzieci. Audiometria impendacyjna obejmuje :

  • tympanometrię,

  • pomiar odruchów mięśnia strzemiączkowego,

  • ocenę trąbki słuchowej.

Otoemisja akustyczna to badanie umożliwiające ocenę pracy ucha wewnętrznego tzw. ślimaka. Jest to badanie wykonywane na oddziałach noworodkowych w ramach Przesiewowych Badań Słuchu. Jest ono bezbolesne, bez współpracy pacjenta.

Zapraszamy do naszych gabinetów. W ramach oferowanej pomocy prowadzimy : badania słuchu audiometryczne, audiometrię impedancyjną, otoemisję akustyczną, audiometrię mowy, protetykę słuchu ( profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych w Żarach, Żaganiu i w Lubsku).

Dysponujemy również bateriami oraz akcesoriami do aparatów słuchowych. Oferujemy najlepsze na rynku urządzenia od takich producentów jak Oticon, Phonak, Signia czy AudioService. Dzięki temu oferujemy cyfrowe aparaty słuchowe najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Realizujemy zlecenia na Narodowy Fundusz Zdrowia. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. OFERUJEMY WIZYTY DOMOWE.

Serdecznie zapraszamy !

Pracujemy !

08 maja 2020

x

© 2019 created with Loobinoo

Rejestracja telefoniczna: +48 665 934 545

Resjestracja on line: sluch_medik@o2.pl

Protetyka Słuchu

Honorata Sławska